INVESTOVANIE DO NEHNUTEĽNOSTI BRATISLAVA

Vydajte sa novou cestou a investujte do kancelárií. Ich kúpa sa dnes stáva trendom, pokiaľ ide o investovanie do nehnuteľnosti. Buďte inovátorom a prekročte hranice stereotypu v investovaní do bytov. Investícia do kancelárií je rovnako trvalá, no prinesie vám oveľa väčší zisk, oveľa rýchlejšiu návratnosť a oveľa menej starostí ako investovanie do bytov a domov.
Investovanie do kancelárií je budúcnosťou všetkých úspešných investorov. Exkluzívne výhodné je v tejto oblasti podnikať v hlavnom meste.

Pestovateľská 2

Prečo práve investovanie do nehnuteľnosti Bratislava?
Ako určite viete, pri investovaní do nehnuteľností je vo všeobecnosti veľmi potrebné dbať na lokalitu, v ktorej sa rozhodnete podnikať. Bratislava je v tomto prípade, v rámci Slovenska, jednou z najlepších lokalít. Úplne špeciálne je však toto mesto vhodné práve na investovanie do kancelárií.

Ako hlavné mesto ponúka Bratislava množstvo príležitostí pre malé firmy i veľké, nadnárodné, spoločnosti. Tie si ako pôsobisko často vyberajú práve hlavné mesto, v ktorom si pre svoje podnikateľské zámery zvyknú prenajať najrôznejšie kancelárske priestory. Bratislava je, okrem iného, aj sídlom centrál mnohých spoločností, pôsobiacich po celom Slovensku. Takéto centrály mávajú veľký počet zamestnancov, a preto si pre svoje fungovanie prenajímajú kancelárie, ktoré im nabudúce môžete ponúknuť práve vy.

Michalská 18

Prenechajte nám svoje starosti s investovaním a my sa postaráme o to, aby bola vaša investícia do kancelárií dlhodobo úspešná.

INVESTOVANIE DO NEHNUTEĽNOSTI BRATISLAVA

Už dlhé obdobia investori vkladajú nádeje do kúpy nehnuteľností, akými sú byty, domy či iné obytné jednotky. V tejto oblasti sa stáva novodobým fenoménom práve investovanie do kancelárií, ktoré vám môže priniesť oveľa väčšie zisky ako investícia do bytových priestorov.

Ako pri všetkých nehnuteľnostiach, aj pri investovaní do kancelárií platí, že ich cena stále stúpa, čím svoju investíciu ochránite pred infláciou. Ak sa však rozhodnete investovať do kancelárskych priestorov, budete mať ešte menej starostí a ešte vyššie zisky ako pri prenájme bytov.

AKO TO JE MOŽNÉ?

Prenájom kancelárií býva dlhodobejšou záležitosťou, keďže firmy nemajú záujem sťahovať sa každú chvíľu z prenajatých priestorov. Nemusíte teda neustále zháňať nových nájomníkov a báť sa ušlého zisku. V prípade nezodpovedných nájomcov je naviac vymáhateľnosť nájomného rýchlejšia a ľahšia ako pri prenájme obytných priestorov. Okrem toho vám odpadnú vysoké náklady na údržbu nehnuteľnosti, pretože sa o celý objekt bude starať správca budovy. Ušetríte tak nielen svoje peniaze, ale aj svoj čas.

VÝHODY INVESTOVANIA DO KANCELÁRIÍ

  • stabilná investícia, vďaka ktorej budú vaše financie ochránené pred infláciou

  • vyššia výnosnosť a rýchlejšia návratnosť investície ako pri investovaní do iných typov nehnuteľností

  • menšia pravdepodobnosť ušlého zisku vďaka nižšej fluktuácii nájomcov a lepšej vymáhateľnosti nájomného

  • menej starostí o údržbu a opravy nehnuteľnosti z dôvodu správy budovy správcom

INVESTOVANIE S GARANTOVANÝM NÁJMOM

Okrem toho, že sa v našej firme venujeme predaju kancelárií, vhodných na prenájom, ponúkame vám aj možnosť následnej spolupráce pri investovaní s garantovaným nájmom. Znamená to, že nájomníkov si nebudete musieť zaobstarávať sami – o to sa postaráme my. Navyše, prípadné riziko ušlého zisku kvôli neobsadeniu priestorov ostáva na nás, nie na vás. Dokonca sa postaráme aj samotné kancelárske priestory a o ich úpravu a prípravu podľa predstáv nových nájomcov.

ČO VŠETKO VÁM PONÚKAME

  • garanciu nájmu minimálne na 3,5 roka (bez rizika straty zisku v prípade nenájdenia nájomcov)

  • 5% zisku ročne z celej investície

  • mesačné vyplácanie ziskov

  • správu budovy a kancelárskych priestorov

  • prípravu kancelárií na prenájom podľa predstáv klientov (stavebné úpravy, opravy, maľovanie, kladenie kobercov…)

  • vybavovanie celej administratívy súvisiacej s prenájmom

Nebojte sa urobiť prvý krok. Dohodnite si s nami stretnutie ohľadom kúpy kancelárií a staňte sa moderným investorom, ktorý má vízie do budúcnosti a odvahu byť iný, jedinečný – úspešný!

A byť úspešný sa oplatí s niekým, kto sa rozumie tomu, v čom podniká. Investovanie do nehnuteľnosti Bratislava vám preto prináša práve firma Amigal, ktorá má dlhoročné skúsenosti s kúpou, predajom i s investovaním do nehnuteľností.

Prenechajte nám svoje starosti s investovaním a my sa postaráme o to, aby bola vaša investícia do kancelárií dlhodobo úspešná.