Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Finančná skupina

Strategické projekty a partneri skupiny Amigal Group SK, s.r.o.

 

Amigal s.r.o. (CZ)
Spoločnosť Amigal s.r.o. vlastní a prevádzkuje areál Hlubočepského zámočku. Tento areál, o celkovej ploche pozemku 8000 m2 a podlahovej ploche budov 2500 m2, je strategicky umiestnený medzi Smíchovským nádražím a sídliskom Barrandov s výbornou dopravnou dostupnosťou autom aj MHD, vlastným parkovaním, a kompletnou infraštruktúrou.

V roku 2018 prebehne na pozemkoch spoločnosti výstavba hotelového areálu za účelom rozpredaja po samostatných jednotkách na investície s nasledujúcou  hotelovou prevádzkou.

 

TIKA INVESTMENT s.r.o. (CZ)
Spoločnosť Tika Investment s.r.o. kúpila v roku 2012 administratívnu budovu v Prahe 7 Holešoviciach za účelom ROZPREDAJA KANCELÁRSKYCH PLÔCH do osobného vlastníctva a na investície, ďalej ako výnosová nehnuteľnosť. V súčasnej dobe je už celá budova rozpredaná a spoločnosť Amigal Group s.r.o. ju dlhodobo prenajíma a spravuje.

 

Merkaz OC s.r.o. (CZ)
Spoločnosť Merkaz OC s.r.o. kúpila v roku 2012 administratívnu budovu v Prahe 4 Chodov za účelom ROZPREDAJA KANCELÁRSKYCH PLÔCH do osobného vlastníctva a na investície, ďalej ako výnosová nehnuteľnosť.

 

AMG CZ s.r.o. (CZ)
Spoločnosť AMG CZ  s.r.o. kúpila v roku 2015 administratívnu budovu v Prahe 9 Hloubětíne za účelom ROZPREDAJA KANCELÁRSKYCH PLÔCH do osobného vlastníctva a na investície ďalej ako výnosová nehnuteľnosť.

 

 

OC Velká Ohrada s.r.o. (CZ)
Spoločnosť OC Velká Ohrada s.r.o. je účelová spoločnosť, ktorá v roku 2016 kúpila obchodné administratívne centrum v Prahe za účelom rekonštrukcie, prenájmu a následného predaja po samostatných jednotkách.

 

BEKRENT, s.r.o. (SK)
Spoločnosť BEKRENT, s.r.o. kúpila v roku 2011 administratívnu budovu na Slovensku v areáli Avion Shopping Park Bratislava za účelom rozpredajakancelárskychplôch do osobného vlastníctva. 

 

MONTI SERVICES, spol s.r.o. (SK)
Spoločnosť MONTI SERVICES, spol s.r.o. kúpila v roku 2013 v areáli Avion Shopping Park Bratislava administratívnu budovu určenú k rekonštrukcií a následnému rozpredaju. V súčasnej dobe je budova z 95% prenajatá a zo 60% rozpredaná po samostatných jednotkách.

Ďalej táto spoločnosť kúpila na Slovensku v roku 2017 do osobného vlastníctva obchodnú administratívnu budovu, ktorá sa nachádza v Bratislave na námestí SNP za účelom prenájmu a predaja po samostatných jednotkách.

 

NELIRENT s.r.o. (SK)
Spoločnosť NELIRENT, s.r.o. kúpila v roku 2015 administratívnu budovu na Slovensku v blízkosti letiska v Bratislave za účelom rozpredajakancelárskychplôchdo osobného vlastníctva a na investície, ďalej ako výnosová nehnuteľnosť.

 

Michalská Offices, s.r.o. (SK)

Spoločnosť Michalská Offices, s.r.o. kúpila v roku 2017 obchodnú administratívnu budovu na Slovensku v centru Bratislavy na ulici Michalská do osobného vlastníctva za účelom prenájmu a predaja po samostatných jednotkách.

 

GUNDULIČOVA, s.r.o. (SK)

Spoločnosť GUNDULIČOVA, s.r.o. kúpila v roku 2017 do osobného vlastníctva  administratívnu budovu na Slovensku v priamom centre Bratislavy  v blízkosti prezidentského paláca za účelom prenájmu a predaja po samostatných jednotkách.

 

MICHAL 2000 s.r.o. (CZ)
Spoločnosť MICHAL 2000 s.r.o. kúpila v katastrálnom území Praha – Úvaly stavebný pozemok o celkovej ploche 3 302 m2, za účelom rozparcelovania a zasieťovania jednotlivých parciel pre výstavbu 8 rodinných domov.

 

Talja s.r.o. (CZ)
Spoločnosť Talja s.r.o. kúpila v Prahe 5 pozemok o celkovej ploche 11 000 m2, na ktorom zaistila územné rozhodnutie vrátane stavebného povolenia pre výstavbu športového administratívneho multifunkčného areálu. V roku 2017 zahájila samotnú výstavbu.

 

Amigal Group SK, s.r.o. (SK)
Spoločnosť Amigal Group SK, s.r.o. na Slovensku je zameraná na správu a prevádzkovanie kancelárskych budov. V súčasnej dobe spravuje cca 15 000 m2 kancelárskych a obchodných plôch v Bratislave.

 

Folklore Garden s.r.o. (CZ)
Spoločnosť Folklore Garden s.r.o. je zameraná v turistickom ruchu na organizovanie spoločenských akcií pre českú a zahraničnú klientelu. Ďalej sa spoločnosť sústredí na organizovanie koncertov, svadieb a osláv, seminárov, prezentácií a prenájom štýlových folklórnych priestorov pre súkromné využitie.